Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Nowe modele butów Shimano już wkrótce w sklepach AirBike!

Nowa kolekcja butów Shimano zapowiada się niezwykle ekscytująco. 

Już dziś prezentujemy Wam kilka newsów o najciekawszych modelach,które będzie można kupić w naszym sklepie.
Buty MTB:
SH-M162 Buty typowe do jazdy górskiej. Posiadają wzmocnioną konstrukcję, gumową podeszwę, co zapewniania odpowiednią ochronę antypoślizgową. Zewnętrznie chronione przed uszkodzeniami, zapinane na dwa rzepy oraz klamerkę. Istnieje możliwość wkręcenia kolców. Waga butów to 882g.


SH-XC61 
SH-XC61L 
Lekkie, przewiewne buty o wadze 598g przeznaczone do zaawansowanej jazdy w górach.  Podeszwa wzocniona karbonem oraz włóknem węglowym o sztywności 8, zapewniania odpowiednią ochronę stopy. Wyposażone w system x-strap są zapianane na naprzemienne rzepy oraz klamrę. 

 
SH-XC90  
SH-XC90L
Zupełna nowość w ofercie Shimano! Buty do jazdy wyczynowej, z karbonową podeszwą o sztywności 12 oraz systemem x-strap z dwoma naprzemiennie zapinanymi rzepami oraz klamrą. Bardzo przewiewny wyposażony w technologię custom-fit. Cholewka dopasowywana jest do indywidualnego kształtu stopy kolarza, dzięki formowaniu na gorąco. Dodatkowe trzymanie stopy zapewnia antypoślizgowe pokrycie pięty. W komplecie znajdują się kliny do wsyklepienia stopy. Waga butów to 764g.
 

SH-WM52  


 
Damskie buty przeznaczone do rekreacyjnej i terenowej jazdy o wadze 750g. Bardzo przewiewne buty o sztywnej podeszwie zapinane na 3 rzepy.


SH-WM63  
 


Damskie buty do średniozaawansowanej jazdy o wadze 676g. Wyposażone w dwa zapięcia, klamrę oraz sztywną podeszwę z bieżnikiem z miękkiej gumy.


SH-CW40 Rekreacyjne buty damskie o wadze 708g wyposażony w system click'r. Jest to nowa koncepcja pedału, przeznaczona dla osób zaczynających przygodę z wpinanymi pedałami. W porównaniu z tradycyjnymi pedałami płaskimi bądź noskami, pedały wpinane są dużo bardziej wydajne podczas przenoszenia mocy  z nóg na rower. Buty są bardzo przewiewne z miekką podeszwą o nieagresynym bieżniku. Dodatkowe atuty to komfortowe chodzenie oraz "cywilny wygląd".


SH-CT40


 
Rekreacyjne buty męskie o wadze 789g wyposażone w system click'r. Jest to nowa koncepcja pedału, przeznaczona dla osób zaczynających przygodę z wpinanymi pedałami. W porównaniu z tradycyjnymi pedałami płaskimi bądź noskami, pedały wpinane są dużo bardziej wydajne podczas przenoszenia mocy  z nóg na rower. Buty są bardzo przewiewne z miekką podeszwą o nieagresynym bieżniku. Dodatkowe atuty to komfortowe chodzenie oraz "cywilny wygląd".


SH-CT70 


 
Rekreacyjne buty męski o wadze 819g wyposażone w system click'r. Jest to nowa koncepcja pedału, przeznaczona dla osób zaczynających przygodę z wpinanymi pedałami. W porównaniu z tradycyjnymi pedałami płaskimi bądź noskami, pedały wpinane są dużo bardziej wydajne podczas przenoszenia mocy  znóg na rower. Buty są bardzo przewiewne z miekką podeszwą o nieagresynym bieżniku. Dodatkowe atuty to komfortowe chodzenie oraz "cywilny wygląd". Zapięcie z rzepem zapewnia lepsze usztywnienie kostki.

Buty szosowe:

SH-R260  


 
Przewiewne buty przeznaczone do szosy o wadze 594g. Zapinane na 2 rzepy i klamrę z karbonową podeszwą, posiadają profilowaną anatomiczną cholewkę za sprawą wykorzystania technologii custom fit. Sztywność buta wynosi 10.

SH-WR32  
 


Podstawowy damski model o wadze 254g do jazdy szosowej zapinany na 3 rzepy. Podeszwa została wykonana z poliamidu wzmocnionego szklanym włóknem. Sztywność buta wynosi 6.

SH-WR42L
SH-WR42W 

Podstawow damski  model o wadze 272g do jazdy szosowej zapinany na 2 rzepy i klamrę. Podeszwa została wykonana z poliamidu wzmocnionego szklanym włóknem. Sztywność buta wynosi 6.

SH-WR62  
 


Buty damskie o wadze 503g przeznaczone do wyczynowego kolarstwa szosowego. Podeszwa poliamidowa wzmocniona płytką kompozytową z włókna karbonowego. Zapinane są na dwa rzepy oraz klamrę a sztywnośc wynosi według skali 7.

SH-TR32  Buty typowe do triathlonu o wadze 562 g, które można uznać za następcę modelu SH-TR31. Wykonane z syntetycznej skóry z włókien Rovenica dla komfortowej jazdy po odcinku pływackim. Siatka 3D kontroluje wilgoć i pomaga utrzymać komfort stóp. Posiada duży pasek z przytrzymywaczem, co zapewnia  zmianę i wpięcie w bardzo szybkim tempie. Pięta została wzmocniona chloroprenem, dzięki czemu zachowuje kształt i położenie. 
 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
 
Warszawa - ul. Bitwy
Warszawskiej 1920r 23
+48 22 375 55 29 
www.airbike.pl - RONDO ZESŁAŃSCÓW