Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Rewolucyjne pedały Keywin w sprzedaży już w sezonie 2013

 

Sądzisz, że już w kwstii pedałów już wszystko zostało wymyślone? Jesteś w błędzie. Przedstawiamy Wam pedały Keywin. Gdzie system wpięcia i wypięcia został wymyślony na nowo. Unikalna konstrukcja pedałów opiera się na luzie roboczym wbudowanym prosto w korpus pedału zamiast tradycyjnego rozwiązania luzu w bloku.

Takie rozwiązanie generuje szereg zalet:

- Izoluje problem ze zużywającym się blokiem. W standardowym pedale, wraz ze wzrostem zużycia bloku, połączenie pedał-blok nabiera luzu w niepożądanych kierunkach, znacznie obniżając przez to generowaną moc. W pedałach Keywin, połączenie blok-pedał jest całkowicie nieruchome i pozbawione luzu. Dzięki kompletnie odmiennej konstrukcji nawet mocno zużyte bloki wciąż zachowują ciasne pasowanie a za niezmienny luz roboczy odpowiada połączenie korpus–oś.

 - Luz roboczy(poprzeczny) nie jest ograniczany w żaden sposób siłą sprężyny jak w standardowych konstrukcjach. Daje to możliwość bezwysiłkowego ustawienia stopy w dowolnej pozycji nie tracąc energii na jej podtrzymanie, chroniąc przy tym kolana przed nadmiernym obciążeniem.


- Jako Jedyne, pedały te oferują możliwość precyzyjnego ustawienia siły potrzebnej do ruchu piętą na boki w ramach luzu roboczego. Ustawienie to jest całkowicie odizolowane od siły potrzebnej do wypięcia bloku, dając ogromne możliwości ustawienia swobody ruchu.

 - Eliminuje potrzebę zmiany bloków jeśli użytkownik zdecyduje się ograniczyć standardowy luz 6* do 0*. Prosta zmiana zatyczki osi pedału umożliwia wybór z jakiego luzu chcemy korzystać oszczędzając czas i koszta zmiany bloków.

 - Keywin, to jedyne pedały na świecie oferujące tak ogromną powierzchnię kontaktu pomiędzy blokiem a pedałem, niwelując w ten sposób tak zwane „gorące punkty” na stopach podczas wielogodzinnych treningów. Powierzchnia ta jest od czterech do 9 razy większa w porównaniu do obecnie oferowanych pedałów na rynku!

 Ponadto pedały Keywin można dostać w 6 różnych długościach osi dając pełną możliwość dopasowania się do preferencji użytkownika i uzyskać możliwie najniższy Q-factor w danej konfiguracji.

 

 

Pedały Keywin będą dostępne w regularnej sprzedaży w sklepach AirBike.pl już w sezonie 2013!
 

 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
 
Warszawa - ul. Bitwy
Warszawskiej 1920r 23
+48 22 375 55 29 
www.airbike.pl - RONDO ZESŁAŃSCÓW