Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Shimano

 

 

Shimano oferuje jedną z najszerszych gam obuwia rowerowego na świecie. 

W swojej kolekcji proponuje modele butów do każdego stylu jazdy zapewniając zawodnikom maximum korzyści wynikających z bezkompromisowej jakości produktu.

 

 

 

 MOUNTAIN

 

 

Seria Mountain Competition - zaprojektowana z myślą o entuzjastach MTB. Zapewnia wysoką wydajność, stabilność i trwałość dopasowaną do indywidualnego stylu jazdy.

Seria Mountain Sports – przeznaczone dla szerokiej gamy rowerzystów: Competitive riders, off-road, entuzjastów i fanatyków fintess.

Seria Mountain Touring – zaprojektowane przez shimano buty z serii MT sprawiają że czujemy się w ciężkim terenie jak w domu. Jest to połączenie niezwykłego komfortu z doskonałym designem.

Seria All-Mountain – stworzone abyśmy za każdym razem czerpali więcej radości z naszych górskich wypraw. Gwarantują doskonałą ochronę przy bardzo agresywnej jeźdźie. Zaprojektowane z przeznaczeniem dla BMX'a, DH, Jumping and Urban Adventure.

Seria Indoor Cycling – Zapewniają maxymalny komfort podczas użytkowania.Są bardzo lekkie i umożliwiają stopie oddychanie.

 

 

 

ROAD & TRI

 

 

 

Seria Road Competition–Custom–Fit – zaprojektowane dla profesjonalnych zawodników. Zapewniają niezwykła stabilność, sztywność i przy tym są bardzo lekkie.Doskonale dopasowują się do kształtu stopy.

 Seria Road Sport - zaprojektowane dla profesjonalnych zawodników. Zapewniają niezwykła stabilność, sztywność i przy tym są bardzo lekkie.

  Seria Road Touring (SPD) – Zaprojektowane z myślą o szerokiej gamie odbiorców, którym zależy na wszczchstronności butów przy zachowaniu niskiej wagi.

  Seria Triathlon Shoes – przeznaczone do uprawiania wielu sportów. Zapewniają dużą wentylacje i szybkie schnięcie oraz komfort bez konieczności korzystania ze skarpetek.

 

 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
 
Warszawa - ul. Bitwy
Warszawskiej 1920r 23
+48 22 375 55 29 
www.airbike.pl - RONDO ZESŁAŃSCÓW