Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Shimano SH-M087 - wyczynowe buty dla amatorów

 

Buty Shimano Sh-M087 to idealny model dla amatorów szukających tanich wygodnych butów do jazdy terenowej. Swoją ogromną popularność wśród klientów zawdzięczają doskonałej relacji jakości wykonania oraz wygody użytkowania do ceny. SH-M087 zostały wyposażone w precyzyjnie dający się regulować i dopasowywać do kształtu stopy system zamykania, składający się z klamry oraz dwóch rzepów.

 

 

Wierzchnia część buta została wykonana ze sztucznej skóry pokrytej poliuretanem oraz wyposażona w panele z siateczki zapewniające doskonałą wentylację stopy zarówno podczas jazdy jak i chodzenia. Odczucie wysokiego komfortu podczas chodzenia zapewnia również lekka, sprężysta gumowa podeszwa o agresywnym wzorze bieżnika.

 

 

Niezwykle istotnym elementem oceny jakości butów przeznaczonych do jazdy rowerem jest sztywność podeszwy. W modelu SH-M087 została zastosowana w podeszwie specjalna płytka usztywniająca, która sprawia, że cała energia kolarza podczas pedałowania jest przenoszona bezstratnie na pedał i ruch korb, co docenią przede wszystkim uprawiający kolarstwo górskie amatorzy.

 

Sprawdź dostępność butów.

 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
 
Warszawa - ul. Bitwy
Warszawskiej 1920r 23
+48 22 375 55 29 
www.airbike.pl - RONDO ZESŁAŃSCÓW