Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SIDI

W naszych sklepach są dostępne wybrane modele butów Sidi, pozostałe modele można sprowadzić na zamowienie w ciągu 2-3 dni. Poniżej opis technologii zastosowanych w butach SIDI.

 

 

1

Soft Instep Closure System

Szeroki, anatomicznie ukształtowany pasek znany z poprzednich lat został zmodyfikowany – termicznie scalono jego elementy dla poprawy ergonomii i komfortu użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu siła nacisku klamry jest rozprowadzona równomiernie wokół podbicia stopy. Pasek może być regulowany z obu stron, dając możliwość indywidualnego dopasowania do objętości stopy. Tym samym nie ma potrzeby stosowania dodatkowych pasków przedłużających. System łączy się z klamrami Superlight Buckle oraz nowymi klamrami Caliper Buckle. Pasek jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

 

 

 

2

Tecno II System

Zastosowano tu wytrzymałą żyłkę polimerową oraz system zapadkowy dla możliwie najlepszej dystrybucji siły zaciśnięcia. System umożliwia mikrometryczne poprawki w sile z jaką stabilizuje stopę. Dzięki zastosowaniu żyłki lepiej niż rzep dostosowuje się do kształtu stopy użytkownika. Tegoroczny Tecno II System jest mniejszy oraz lżejszy od poprzednika. System jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

 

 

3

Klamra Caliper Buckle

Lekki, mikrometryczny system zapinania buta. Zapięcie następuje dzięki podniesieniu dźwigni centralnej klamry. By w pełni otworzyć klamrę należy podnieść równocześnie dwie małe boczne klamry. Regulacji mikrometrycznej, na przykład podczas jazdy, dokonuje się naciskając górną cześć centralnej dźwigni. Klamra i paski są wymienne i dostępne w ofercie części zamiennych.

 

 

4

Adjustable Heel Retention Device

Nowy system, dzięki któremu możliwe jest regulowanie objętości tylnej części buta, tuż nad piętą. System usztywnia tylną cześć buta i umożliwia lepsze dopasowanie buta w tej strefie. Dzięki możliwości regulacji objętości w okolicy pięty but nie ma możliwości przesuwania się podczas agresywnych sprintów, czy trudnych siłowych podjazdów. System jest regulowany za pomocą dwóch niezależnych wkrętów. By zacieśnić go wokół pięty należy przykręcić wkręty w stronę znaku +, analogicznie by zwiększyć jego rozstaw, w stronę znaku -. System jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

 

 

5

Sidi Heel

Wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.

 

 

 

 

 

6

Klamra SuperLight Buckle

Pozwala na dwa sposoby zapinania. Można pociągnąć centralną dźwignię o kilka ząbków za jednym razem, lub małymi ruchami dźwigni stopniowo dociągać pasek co jeden ząbek. Dwa czerwone przyciski naciśnięte równocześnie powodują całkowite odpięcie klamry, a naciskane naprzemiennie pozwalają na mikrometryczną regulację. Klamra i paski są wymienne i dostępne w ofercie części zamiennych.

 

7

High Security Velcro

Dzięki zintegrowanym polimerowym ząbkom system zapobiega samoistnemu luzowaniu rzepów podczas jazdy.

 

 
A

Lorica®

Lorica® to syntetyczna skóra wykonywana w najbardziej zaawansowanej technologii. W jej skład wchodzą mikrowłókna, dzięki którym jest wodoodporna, doskonale oddycha, a jednocześnie jest odporna na rozdarcia. Cechuje się doskonałymi właściwościami, zapewniając użytkownikowi niespotykaną wygodę.

 

 
B

Vernice

Specjalny materiał zbudowany z mikrowłókien. Jego gładka, zewnętrzna struktura sprawia, że brud i woda nie przywierają do powierzchni buta. Do czyszczenia należy używać łagodnego mydła i wody. Użycie alkoholu lub szorstkich materiałów czyszczących może spowodować uszkodzenie powierzchni.

 

C

Gore-Tex®

Membrana Gore-Tex® jest osobnym materiałem, a nie tylko wykończeniem zewnętrznym. Membrana znajduje się pomiędzy materiałem zewnętrznym i wyściółką buta, tym samym nie jest bezpośrednio narażona na uszkodzenia. Jej zadaniem jest ochrona wnętrza buta przed ingerencją wody i przewianiem. Oprócz tych cech membrana oddycha, co zapewni doskonały komfort stopom w każdych warunkach pogodowych.

 

D

Buty dla kobiet

Cechują się nie tylko zmniejszoną objętością i szerokością w przedniej części. Dopracowano także kształt pięty, z uwzględnieniem budowy anatomicznej kobiecej stopy.  

 

 
          
E

Duża objętość wersja MEGA

Buty zaprojektowane dla ludzi cechujących się stopami szerokimi, o wysokim podbiciu.

 

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49
+48 22 4058045
 
Warszawa - ul. Bitwy
Warszawskiej 1920r 23
+48 22 375 55 29 
www.airbike.pl - RONDO ZESŁAŃSCÓW